DiKS zaoczni

Forum studentów dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego w trybie zaocznym


#1 2009-11-25 08:42:39

Lenin

Nowy użytkownik

4597921
Skąd: Strzegom
Zarejestrowany: 2009-11-24
Posty: 8
Punktów :   

Nocleg

Tak jak w temacie. Kto zapewni nocleg zagubionemu, ubogiemu i przesympatycznemu studentowi bez nałogów (czyli mnie )
Tak poważnie mówiąc - poszukuję taniego i niedrogiego zakwaterowania jednodniowego, najlepiej niedaleko uczelni, może być w towarzystwie pięknych kobiet Jeśli ktoś ma tak dobre serduszko i przygarnie mnie pod swoje skrzydła na jedną noc, bądź też jest ktoś w posiadaniu informacji dotyczącej lokum o w/w wymaganiach to proszę o informację.


Żyć dzisiaj myśląc o jutrze, lecz nie zapominając o dniu wczorajszym.... /by Lenin

Offline

 

#2 2009-11-25 15:40:46

natalia.j

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-25
Posty: 3
Punktów :   

Re: Nocleg

pod swoje skrzydla przyjac cie nie moge, kolego Tomaszu ale przez ostatnie 3 lata spalam w bursie na ulicy nauczycielskiej. Warunki sa srednie, ale ta jedna noc powinnienes przezyc bez bolu. Bursa jest bardzo blisko uczelni, a nocleg w pokoju 4osobowym (niestety pokoje nie sa koedukacyjne-musze wiec rozwiac twoje marzenie dotyczace pieknych kobiet) kosztuje chyba 36zl z groszami. tel. 3229268 Mozesz tez sprobowac w royal hostelu. To nowy hostel kolo rynku prawie. Z tego co kojarze ceny nie sa wygorowane. Nr musialbys sobie znalezc w internecie. Mam nadzieje, ze pomoglam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zielonesmoki.pun.pl www.pixelarts.pun.pl www.skerls.pun.pl www.fifka.pun.pl www.gameliaforum.pun.pl